|
Queenscliff SLSC |
Queenscliff A
|
Nicholas Holt, Jeremy Cotter, Damien Daley
|
Race 1 |
0 |
|
|
Cottesloe SLSC |
Cottesloe A
|
Elliot Cross, John Lishman, Ben Mercer
|
Race 1 |
0 |
|
|
Manly LSC |
Manly A
|
Kane Ballard, Joel Lategan, Anthony Vieceli
|
Race 1 |
0 |
|
|
Queenscliff SLSC |
Queenscliff B
|
Ian Bennett, Mario Von, Mark Pitt
|
Race 1 |
0 |
|
|
Seacliff SLSC |
Seacliff A
|
Justin Needham, Heath Richards, Rupert Wyness
|
Race 1 |
0 |
|
|
Collaroy SLSC |
Collaroy B
|
Scott Macintosh, Damien Cook, Gregg Armstrong
|
Race 1 |
0 |
|
|
Swansea Belmont SLSC |
Swansea Belmont B
|
Daniel Tamsett, Ryan Cook, Mark Masia
|
Race 1 |
0 |
|
|
Half Moon Bay SLSC |
Half Moon Bay A
|
William Curry, Soren Luckins, Reeve Walsh
|
Race 1 |
0 |
|
|
North Cottesloe SLSC |
North Cottesloe A
|
Tim Bird, Andrew Stevens, Will Bird
|
Race 2 |
0 |
|
|
Freshwater SLSC |
Freshwater A
|
William Wilson, Mark Minchin, Jono Chalmers
|
Race 2 |
0 |
|
|
North Narrabeen SLSC Inc. |
North Narrabeen A
|
Peter Lever, Leigh Wilson, Scott Austin
|
Race 2 |
0 |
|
|
Collaroy SLSC |
Collaroy A
|
Norman Chaffer, Blake White, Matthew Gittoes
|
Race 2 |
0 |
|
|
North Burleigh SLSC |
North Burleigh B
|
Craig Rodgers, Bruce Taylor, Cameron Marshall
|
Race 2 |
0 |
|
|
Manly LSC |
Manly B
|
Chris Bond, Bob Hiatt, Trent Herring
|
Race 2 |
0 |
|
|
Maroochydore SLSC |
Maroochydore B
|
Pat Purcell, Ryan Thomas, Wade Lee
|
Race 2 |
0 |
|
1 |
Redhead SLSC |
Redhead A
|
Allan Boye, Kelly Burton, Peter Scott
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Maroochydore SLSC |
Maroochydore A
|
Heath Collie, Ashley Massie, Kirk Jarrott
|
Race 2 |
0 |
|
2 |
North Burleigh SLSC |
North Burleigh A
|
Travis Callaghan, Brad Rodgers, Michael Murray
|
Race 1 |
0 |
|
2 |
North Bondi SLSC |
North Bondi A
|
Tate Smith, Geoff Hall, Nathan Croal
|
Race 2 |
0 |
|
3 |
Swansea Belmont SLSC |
Swansea Belmont A
|
Matthew Chalmers, Martin Rees, Shane Blair
|
Race 1 |
0 |
|
3 |
Mooloolaba SLSC |
Mooloolaba A
|
Simon Martin, Steven Meredith, Brett Monaghan
|
Race 2 |
0 |
|
4 |
Byron Bay SLSC |
Byron Bay A
|
Dan Mccabe, Kurt Tutt, Greg Mccabe
|
Race 1 |
0 |
|
4 |
Nobbys Beach SLSC (QLD) |
Nobbys Beach A
|
Shaun Spencer, Adam Morley, Andrew Weston
|
Race 2 |
0 |
|
5 |
Southport SLSC (QLD) |
Southport C
|
Luke Caldwell, Boyd Jamieson, Lee Johnson
|
Race 1 |
0 |
|
5 |
Southport SLSC (QLD) |
Southport A
|
Dereck Porche, Steven Dalton, Shannon Porche
|
Race 2 |
0 |
|
6 |
Scarboro SLSC Inc |
Scarboro B
|
Krede Wright, Heath Wright, Scott Gamble
|
Race 1 |
0 |
|
6 |
Mooloolaba SLSC |
Mooloolaba B
|
Rohan Goode, Paul Green, Nathan Day
|
Race 2 |
0 |
|
7 |
Elouera SLSC |
Elouera A
|
Tony Schumacher, Nathan Steiner, Grant Wilkinson
|
Race 1 |
0 |
|
7 |
Maroubra SLSC |
Maroubra A
|
Geoff Lemarsney, Blake Francis, Glenn Cowdrey
|
Race 2 |
0 |
|